Durarara
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karta: Izumi Orihara

Go down

Karta: Izumi Orihara Empty Karta: Izumi Orihara

Pisanie  Izumi Orihara Czw Lut 27, 2014 7:45 pm

Imię: Izumi
Nazwisko: Orihara
Wiek: 20 lat
Wygląd: Czarne, lekko rozczochrane włosy, dość wysoka, szczupła. Zazwyczaj nosi czarne rurki, białą koszulke i taką samą bluze jak ma Izuś *_* oraz niebieskie trapki za kostke. Nigdy nie rozstaje się ze swoim małym rozkładanym nożem. Nosi naszyjnik z zółtą kropką Smile
Charakter: zadziorna, roześmiana dziewczyna, która kocha czasem dokuczyć Izusiowi ;P. Nienależy do nieśmiełych, bojących się dziewczynek. Niektóre cechy charakteru mam podbne do Izay, ale w przeciwieństwie do niego ma osobę, na której jej bardzo zależy,a jest to mianowicie Kida (jej przyrodni brat) i Izaya ( jej mąż XP ). Jest bardzo sprytna i iteligentna
Zainteresowania:Lubi czasem pobawić się w Sherlocka, kocha szermierke, Uwielbia się przytulać do Izusia i spędzać czas z Kidą, ma talent do rysowania, kocha zwierzęta  Smile 
Stanowisko: gang: Żółte Szaliki, Dollary. Informator i prywatny detektyw.




*Postać całkowicie wymyślona przeze mnie, mam nadzieje,że nie ma problemy z niektórymi inforamcjami Smile
Izumi Orihara
Izumi Orihara

Liczba postów : 1
Join date : 27/02/2014

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach